4 októbra, 2019

Profesor Grošek je finalistom ESET Science Award

V piatok 27.9.2019 počas festivalu Európska noc výskumníkov predstavila Nadácia ESET finalistov ocenenia ESET Science Award. Nadácia ESET od roku 2019 udeľuje mimoriadne ocenenia pre osobnosti slovenskej vedy ceny v troch kategóriách: Výnimočná osobnosť slovenskej vedy Výnimočný mladý vedec do 35 rokov Výnimočný vysokoškolský pedagóg Finalistom v kategórii Výnimočný vysokoškolský pedagóg sa stal prof. RNDr....

Pozvánka na prednášku prof. RNDr. Otokara Grošeka, PhD.

Spolok absolventov a priateľov FEI STU (EF SVŠT) vás srdečne pozýva na prednášku prof. RNDr. Otokara Grošeka, PhD. Ústav informatiky a matematiky  FEI STU pod názvom:   Existuje dokonalá náhodnosť Prednáška sa uskutoční: v stredu 9. októbra 2019 o 14:00 hod. v Klube zamestnancov FEI STU, prízemie B blok   Tézy prednášky TU