Buď 12. víťazom IT SPY!

• 14 zapojených českých a slovenských univerzít

• 1468 diplomových prác, 10 finalistov, 1 víťaz

Čo je IT SPY? –  IT Student Project of the Year je elitná IT súťaž hodnotiaca diplomové projekty študentov vysokých škôl. Každý rok hľadajú desiatky ambasádorov tie najúspešnejšie obhájené diplomové projekty. Konkurenciu tvoria diplomové práce, ktoré vzniknú na IT fakultách českých a slovenských univerzít. Hlavnými organizátormi ročníku 2021 sú spoločnosť Profinit a slovenská sekcia odbornej organizácie ACM (Association for Computing Machinery) – ACM Slovakia Chapter. Odbornú záštitu nad súťažou drží aj česká sekcia Czech ACM Chapter. Ďalej záštitu súťaže prevzalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenské republiky a Ministerstvo školstva, mládeže a telovýchovy Českej republiky a Ministerstvo priemyslu a obchodu Českej republiky.

Veríš svojej práci? Chceš aj Ty vstúpiť medzi elitu? – Zúčastniť sa môže každý, kto v tomto akademickom roku úspešne obhájil svoju diplomovú prácu s IT tematikou. Skontaktuj svojho univerzitného ambasádora a podpor u neho svoju nomináciu do súťaže. Viac nie je treba. Získaš tak jednoducho spätnú väzbu, ako tvoj projekt obstojí v domácej i zahraničnej konkurencii.

Ak máš záujem sa prihlásiť  do súťaže napíš ambasádorovi za FEI STU, ktorým je Ing. Maroš Čavojský, PhD. (ÚIM) na email maros.cavojsky@stuba.sk a do predmetu napíš „Nominácia IT SPY 2021“ a ambasádor sa ti ozve čo najskôr.

Čo môžeš získať? – Hlavným dôvodom, prečo sa zapojiť, je zisk prestížneho titulu finalistu súťaže IT SPY. Víťaz súťaže získa navyše ešte odmenu vo výške 1000 EUR, ktorá môže poslúžiť k ďalšiemu rozvoju jeho diplomového projektu. Vedúci víťaznej práce ďalej získa 200 EUR ako poďakovanie za dobrú prípravu svojho študenta. Všetci finalisti získajú certifikát o účasti vo finále súťaže, prezentáciu ich práce v Galérii najlepších a v prípade záujmu môžu odprezentovať svoj projekt médiám a informovať o ňom širokú i odbornú verejnosť.

Dôležité dátumy:
3. 5. 2021 – Zahájenie súťaže IT SPY
15. 9. 2021 – Uzávierka prihlášok
8. 11. 2021 – Vyhlásenie finalistov
8. 12. 2021 – Prezentácia a hodnotenie finálových prác
Viac informácii o súťaži nájdeš na stránke https://www.itspy.cz/sk, prípadne kontaktuj ambasádora.